Zahrádka

Objevte krásu naší rozkvetlé zahrádky!

Jakmile vstoupíte do naší restaurace a projdete hlavní chodbou, objevíte se na zahrádce – místě, které nás naplňuje hrdostí a radostí během letních měsíců. Naše zahrádka je doslova oázou klidu a přírodní krásy. Okouzlí vás zelené zákoutí, kde dominují rozkvetlé kaštany, vytvářející příjemný stín. Bez ohledu na venkovní teplotu se u nás budete cítit pohodlně a uvolněně, aniž by vás obtěžovalo přílišné horko. 

Naše zahrádka je místem, které má co nabídnout pro každou příležitost. Je ideální pro obědy a večeře, kdy si můžete vychutnat naše vynikající menu, plné čerstvých surovin a lahodných příchutí. Je také skvělou volbou pro setkání s přáteli při drinku a pro pořádání oslav či jiných společenských akcí. S celkovou kapacitou 93 míst se na naší zahrádce vždy najde místo i pro vás.

Zahrádka arthur's pub
Zahrádka arthur's pub

Po práci na bar..

Nezapomněli jsme ani na vaše pohodlí a zábavu. Na naší zahrádce najdete také plně vybavený bar, kde vám naši šikovní barmani připraví osvěžující nápoje nebo netradiční variace koktejlů. Máte tak možnost si po práci odpočinout a užít si tak skvělé odpoledne v doprovodu příjemné hudby

Kromě pohodlného baru, který nabízí široký výběr lahodných koktejlů, tu najdete také náš gril, který se v letních měsících rozpálí a nabídne vám neodolatelné, čerstvé a lahodné pokrmy přímo z ohně.

Atmosféra zahrádky, která vás pohltí

Zahrádka v arthur's pub
Drinky na zahrádce v arthur's pub
Zábava arthur's pub
Zahrádka v arthur's pub

Chceme, aby váš zážitek byl bezstarostný a příjemný, proto vám doporučujeme si rezervovat místo předem.