O nás

Známe svoje hodnoty!

Říká to každý, ale my to myslíme vážně – na kvalitních lokálních surovinách si zakládáme. A nejen na jejich kvalitě, ale také na původu a způsobu zpracování. Protože víme, že cesta dobrého jídla začíná mnohem dříve než v kuchyni. Menu obměňujeme podle sezóny, aby bylo vše čerstvé a dostupné. Upřednostňujeme jednoduchost, ale jak říká náš šéfkuchař – jídlo musí být hlavně vydatné, takže se nebojte, že se budete muset dojíst kebabem cestou domů. My umíme zaplnit nejen Instagram, ale i žaludek. 

Fish and chips v arthur's pub
Nápojový lístek v Arthur's Pub

Unikátní drinky a největší bar v Karlíně...

Nejen jídlo u nás hraje prim. Stejné umístění na žebříčku důležitosti zabírají drinky, a to od obyčejné vody až po vytříbenou whiskey. Nechceme, aby byly pouhým doplňkem k jídlu, nýbrž plnohodnotnou položkou na vašem stole. Proto u nás najdete unikátní nevšední drinky a koktejly, co zaženou nejen žízeň, ale oblaží i další smysly. Tradice je tradice, ale my rádi experimentujeme! A za kvalitu ručíme klidně novým drinkem! 

Lidé, kteří stojí za Arthur's Pub

Img_9999

Peter Rajkovič

šéfbarman
Img_4401

Lena Kovářová

manažer
Img_9965

Adam Nejedlý

Manažer

Náš dům, náš PUB

Historie domu U Kazdů

Dům U Kazdů má bohatou historii. Činžák pořadového čísla 176 byl původně dostaven roku 1836 a pan architekt Kazda ho poté rekonstruoval. Dům dostal nové půdní prostory, zprovoznila se přízemní plzeňská restaurace, pivnice, tančírna a později i první pražský kuřecí gril. Během období první republiky se stal vyhledávaným objektem pražských umělců, bohémů i snobů.

Nástup totalitního režimu pak napáchal vážné škody. Ty byly napraveny až v rámci celkové rekonstrukce a modernizace mezi lety 2011–2015. Dále pak i půdní vestavbou zcela nového mezonetového bytu a vstupem z pavlače 3. patra domu, dle návrhu pana architekta Škůrka.

Nyní je dům U Kazdů je součástí památkové zóny a ve své lokalitě nese punc jednoho z nejhezčích a nejvyhledávanějších domů k bydlení či podnikání.

Jistota je jistota.
Pokud k nám plánujete zavítat, budeme moc rádi, když si místo rezervujete předem.