O nás

Příběh zrodu Arthur's PUB

Na počátku všeho byla jediná myšlenka.
Myšlenka vytvořit takové místo, které by vyplnilo naši prázdnotu a stesk po cestování. Místo, kam bychom mohli přenést všechnu tu
radost a inspiraci nasbíranou na našich cestách světem. A voilà! Semínko Arthur’s PUB bylo zasazeno.
A proč zrovna Arthur’s PUB? To bylo snadné. Arthur se jmenoval zakladatel oblíbeného irského pivovaru Guinness. Takovému jménu zkrátka nešlo odolat.

Img_1097
Dscf6330-full 2

Místo, co v Praze nemá obdoby

Chceme s Vámi sdílet to, co máme na „Zeleném ostrově“ nejraději. Proto jsme vytvořili unikátní irský bar, kde se můžete skvěle najíst i napít a…

…potkat se s přáteli v příjemném prostředí a za doprovodu tradiční živé hudby ochutnat atmosféru rušných ulic Temple Baru.

…Užít si brunch a víkendovou pohodu.
A kdo ví, třeba se protáhne až do pozdních hodin. Říká se přece, že když se člověk dobře baví, čas utíká rychleji. A to bychom rádi – abyste u nás na všechny spěchy a strasti zapomněli.
A učili se na svět koukat trochu… zeleněji.

Lidé, kteří stojí za Arthur's PUB

Img_0013

Ondřej Molina

Img_9999

Peter Rajkovič

Img_9958

Lukáš Brejcha

Img_4401

Lena Kovářová

Img_9965

Adam Nejedlý

Founder

Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque arcu. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam estibulum erat nulla, ullamcorper nec, rutrum non, nonummy ac, erat. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus.

Jistota je jistota.
Pokud k nám plánujete zavítat, budeme moc rádi, když si místo rezervujete předem.